Jaką zmywarkę do zabudowy wybrać?

Zmywaki do zabudowy są podstawą wykończenia każdej nowoczesnej kuchni. Powinny one gwarantować idealnie czyste naczynia, a jednocześnie pobierać jak najmniej prądu oraz wody. Jaki model warto wybrać? Przedstawiamy dwa, najwyższej klasy modele, które sprawdzą się w każdym domu.

Zmywarka Siemens – zmywaj nawet 3 razy szybciej

Spis treści

Nowoczesne zmywarki niosą koniec głośnemu oraz wolnemu zmywaniu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii pozwalają one na jeszcze bardziej perfekcyjną pracę w krótszym czasie. Nie inaczej jest w przypadku zmywarki Siemens SN636X03NE do zabudowy.

Nowy model Siemens jest wzbogacony o nowe funkcje i udogodnienia, które od razu pokochamy. Przede wszystkim zaś urządzenie umożliwia nam nawet 3 razy szybszą pracę. Umożliwia nam to program varioSpeed Plus, który możemy włączyć, kiedy wyjątkowo zależy nam na czasie i chcemy jak najszybciej cieszyć się pozmywanymi naczyniami. Jeśli mamy więcej czasu, możemy wybrać program auto, który dostosuje temperaturę oraz tempo zmywania do stopnia zabrudzenia naczyń.

Siemens postawiło również na zróżnicowanie poszczególnych stref w zmywarce. Funkcja intensiveZone zwiększa intensywność natrysku w dolnej części kosza, gdzie możemy umieszczać najsilniej zabrudzone naczynia. Z kolei górna część kosza będzie zmywana według standardowego programu dla bezpieczeństwa delikatnych naczyń.

Jedną z największych zalet tego modelu jest zaś 10-letnia gwarancja wewnętrznej komory przed przerdzewieniem. Urządzenie bowiem zostało wykonane z blachy ze stali nierdzewnej, idealnie dostosowanej do pozostałych elementów oraz materiałów. Dlatego też producent zapewnia o wysokiej jakości i oferuje tak długą gwarancję przed zardzewieniem.

Zmywarka Whirlpool – doskonała siła mycia

W przypadku zmywarki Whirlpool WIC 3C23 PEF możemy być pewni jednego: idealnie umytych naczyń dzięki funkcji PowerClean Pro. Urządzenie posiada inteligentne czujniki, które samodzielnie wykrywają stan zabrudzenia naczyń. Dzięki temu mogą one dostosować ciśnienie wody, aby zapewnić najlepsze czyszczenie najtrudniejszych zabrudzeń.

Posiadacze zmywarki Whirpool mogą także zauważyć znacznie więcej przestrzeni na naczynia. Aż 14 uniwersalnych miejsc pozwala na swobodne rozłożenie kompletu naczyń przeznaczonych do zmywania. Dodatkowo zmywarka jest wzbogacona o modyfikowany trzeci kosz, który jest niezwykle elastyczny i umożliwia układanie nawet wysokich naczyń.

Zmywarka jest idealna dla osób, które troszczą się o środowisko. Zainstalowane inteligentne czujniki oraz programy automatyczne dostosowują nie tylko ciśnienie wody, ale także potrzebną energię. W efekcie możemy zaoszczędzić nawet do połowy ich pobór dzięki opcji 6-ty zmysł, która zapewnia skuteczne rezultaty zmywania bez konieczności mycia wstępnego.

Podobnie jak poprzedni model, zmywarka Whirpool posiada komorę wykonaną ze stali nierdzewnej. Zapewnia ona idealnie czyste i błyszczące naczynia, jak też wnętrze urządzenia. Zmywarka jest również wyposażona w zewnętrzne zabezpieczenie wody w rurze dopływu na wypadek niespodziewanej awarii.

Podsumowanie

W XXI wieku mało kto wyobraża sobie życie bez zmywarki. Urządzenia te gwarantują nam nie tylko oszczędność czasu, ale również wody w porównaniu do zmywania ręcznego. Z tego powodu są częstym wyborem osób, które troszczą się o los planety.

Jaką zmywarkę warto wybrać? Przedstawione powyżej modele to klasa sama w sobie. Jednakże warto się kierować swoimi preferencjami oraz potrzebami. Szeroką ofertę zmywarek wysokiej jakości odnajdziemy na stronie: https://www.oleole.pl/zmywarki-do-zabudowy.bhtml.

More Articles for You

Podłogi drewniane – zalety i wady drewnianych rozwiązań podłogowych

Podłogi drewniane od dawna zachwycają swoim niepowtarzalnym urokiem i trwałością. Podłogi, takie jak parkiety i deski podłogowe, od wieków są …

Lampy stojące do salonu. Dlaczego są dobrym wyborem?

Oświetlenie salonu to niezwykle ważny aspekt. Nie tylko przekłada się na funkcjonalność pomieszczenia, ale pełni także funkcję dekoracyjną. Dobrze wybrane …

Brama garażowa rolowana: Wygodne rozwiązanie produkowane przez RoletyAlu

Chciałbym podzielić się z Wami moją wiedzą na temat bram garażowych rolowanych, które są coraz popularniejszym wyborem wśród właścicieli domów. …

Jak wybrać gwintownik ręczny do różnych rodzajów materiałów?

Wybór gwintownika ręcznego jest kluczowy dla efektywnego i precyzyjnego wykonywania prac związanych z gwintowaniem. Szeroki wybór tego rodzaju narzędzi dostępnych …

Kierunek otwierania drzwi wejściowych — drzwi zewnętrzne otwierane do środka czy na zewnątrz?

Kierunek otwierania drzwi wejściowych, czyli czy powinny być skierowane do środka, czy na zewnątrz, to kwestia, która może wpływać na …

Kompleksowy przewodnik po listwach przypodłogowych: od wyboru do montażu

Wybór odpowiednich listw przypodłogowych jest kluczowy dla estetyki i funkcjonalności każdego pomieszczenia. Listwy pełnią zarówno funkcje dekoracyjne, jak i praktyczne, …