Specjalistyczne nagrzewnice powietrza do profesjonalnych zastosowań

Nagrzewnice powietrza to urządzenia, które w wydajny i szybki sposób ogrzeją niemal dowolną przestrzeń – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów budowlanych. Są łatwe w obsłudze, szybko się nagrzewają, a co najważniejsze – generują dużo ciepła przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. Poznaj profesjonalne nagrzewnice powietrza niezastąpione na budowach oraz w halach magazynowych i przemysłowych.

Nagrzewnice powietrza – przegląd renomowanego sprzętu dla profesjonalistów

Spis treści

Koszty ogrzewania specjalistycznych obiektów czy terenów budowlanych mogą stanowić znaczny procent wszystkich kosztów utrzymania lub eksploatacji tego typu przestrzeni. Warto więc zastanowić się nad zakupem przenośnej lub stacjonarnej nagrzewnicy, która szybko i tanio ogrzeje dowolną przestrzeń. Poznaj najlepsze nagrzewnice na rynku.

Nagrzewnica olejowa Wacker Neuson HD 50

Nagrzewnice olejowe Wacker Neuson serii HD 50 świetnie sprawdzą się do ogrzewania placów budów i odpowiednio wentylowanych hal magazynowych lub produkcyjnych. Prezentowane nagrzewnice zamieniają 100% paliwa na podgrzewanie wydmuchiwanego powietrza. Są zabezpieczone przed przegrzaniem oraz posiadają monitor płomienia, dzięki czemu ich obsługa jest łatwa i bezpieczna. Nagrzewnice Wacker Neuson HD 50 zapewniają 46 kW mocy cieplnej i pozwalają na ogrzanie pomieszczeń o kubaturze 6000 m3, zapewniając wydajność powietrza na poziomie 1400 m3/h oraz zużywając 4,67 l/h paliwa.

Nagrzewnica olejowa Remko CLK 30

Olejowe nagrzewnice Remko CLK 30 gwarantują wszechstronność oraz bardzo dużą wydajność cieplną. Mogą być wykorzystywane w: halach, namiotach, warsztatach, salach wystawowych oraz w innych dobrze wentylowanych pomieszczeniach, a także na otwartych placach budów, pozwalając na komfortową pracę nawet w zimowych warunkach. Nagrzewnice Remko CLK 30 zapewniają 26,5 kW znamionowej wydajności grzewczej przy maksymalnym poborze mocy na poziomie 370 W. 

Sprzęt generuje przepływ powietrza na poziomie ok. 1760 m3/h przy maksymalnej 9% utracie gazu. Prezentowane nagrzewnice zużywają maksymalnie 2,85 l paliwa na godzinę, a ich moc akustyczna wynosi 54 dB(A). Konstrukcja nagrzewnic oparta jest na zamkniętej komorze spalania, przez co zapewniają one bardzo niską utratę spalin. Mogą być dodatkowo wyposażone w termostat oraz w szyny do podnoszenia wózkiem widłowym.

Wodna nagrzewnica powietrza Remko PWB

Przenośne wodne nagrzewnice powietrza Remko PWB pozwalają na sprawne ogrzewanie hal, namiotów czy placów budów, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa, wydajności oraz ekonomii ogrzewania. Prezentowany model generuje 45 kW maksymalnej wydajności cieplnej i może być zasilana napięciem 230 V. Urządzenie pobiera maksymalnie 2,3 A i 0,5 kW mocy. Producent zastosował w nagrzewnicach serii PWB pompy ciepłej wody do 110oC. Prezentowany model zapewnia przepływ powietrza na poziomie 3000 m3/h oraz generuje zaledwie 58 dB(A) ciśnienia akustycznego. Poza tym nagrzewnica wyposażona jest w wymienny filtr przeciwpyłowy, ustawne żebra na wylocie powietrza, przyłącze wody ze stali oraz w termostat 0-40oC.

More Articles for You

Podłogi drewniane – zalety i wady drewnianych rozwiązań podłogowych

Podłogi drewniane od dawna zachwycają swoim niepowtarzalnym urokiem i trwałością. Podłogi, takie jak parkiety i deski podłogowe, od wieków są …

Lampy stojące do salonu. Dlaczego są dobrym wyborem?

Oświetlenie salonu to niezwykle ważny aspekt. Nie tylko przekłada się na funkcjonalność pomieszczenia, ale pełni także funkcję dekoracyjną. Dobrze wybrane …

Brama garażowa rolowana: Wygodne rozwiązanie produkowane przez RoletyAlu

Chciałbym podzielić się z Wami moją wiedzą na temat bram garażowych rolowanych, które są coraz popularniejszym wyborem wśród właścicieli domów. …

Jak wybrać gwintownik ręczny do różnych rodzajów materiałów?

Wybór gwintownika ręcznego jest kluczowy dla efektywnego i precyzyjnego wykonywania prac związanych z gwintowaniem. Szeroki wybór tego rodzaju narzędzi dostępnych …

Kierunek otwierania drzwi wejściowych — drzwi zewnętrzne otwierane do środka czy na zewnątrz?

Kierunek otwierania drzwi wejściowych, czyli czy powinny być skierowane do środka, czy na zewnątrz, to kwestia, która może wpływać na …

Kompleksowy przewodnik po listwach przypodłogowych: od wyboru do montażu

Wybór odpowiednich listw przypodłogowych jest kluczowy dla estetyki i funkcjonalności każdego pomieszczenia. Listwy pełnią zarówno funkcje dekoracyjne, jak i praktyczne, …