Dźwigi i Podnośniki – lider w branży usług dźwigowych i podnośnikowych

Poszukiwania wiarygodnej firmy, która jest godna zaufania i podjęcia współpracy, to w każdej branży spore wyzwanie. Nie inaczej jest jeśli chodzi o usługi dźwigowe i podnośnikowe, z których korzysta się na co dzień w każdym mieście. W Warszawie działa kilkanaście firm, które specjalizują się w wynajmowaniu dźwigów i podnośników. Którą wybrać? Która z firm zasługuje na miano lidera w swojej branży? Dziś chcielibyśmy przedstawić firmę z ogromnym doświadczeniem. Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa to firma uznawana za wiodącą nie tylko w stolicy, ale również w okolicach i w całym województwie mazowieckim.

Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa 

Spis treści

Firma powstała w 1989 roku, a jej założycielem jest Krzysztof Kujawa. 20 lat później, posiadając bogate doświadczenie i ogromną branżową wiedzę, pieczę nad firmą objął Dariusz Kujawa, który zarządza firmą do dnia dzisiejszego. Rodzinna firma, stawiająca na tradycję, zaufanie, solidność i nieustanne podnoszenie jakości usług – zagościła na stałe na warszawskim rynku. 

Firma wraz z biegiem lat postanowiła otworzyć się na nowe lokalizacje i rozszerzyć swoją działalność na całe województwo mazowieckie, a od roku 2019 również na Łódź, Radom czy Lublin i okoliczne miejscowości. Nowe lokalizacje to nowe wyzwania, jeśli chodzi o wynajem dźwigów i podnośników, usługi realizowane ładowarkami teleskopowymi czy mobilnymi żurawiami wieżowymi. 

Dźwigi i Podnośniki swoją siłę opierają nie tylko na nowoczesnych i różnorodnych pojazdach i maszynach, ale również, a może przede wszystkim na wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników. Operatorzy dźwigów i podnośników nie obawiają się żadnych wyzwań, ponieważ ich bogate doświadczenie i bardzo dobre umiejętności pozwalają na rozwiązywanie spraw, które pozornie wydają się być naprawdę trudne czy wręcz niemożliwe do wykonania.

Bogata paleta usług 

Dźwigi i Podnośniki to firma, która specjalizuje się przede wszystkim w usługach dźwigowych i usługach podnośnikowych. Wynajem dźwigów i wynajem podnośników realizowane są przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – w zależności od potrzeb zleceniodawców. Wszystkie pojazdy oferowane są wraz z profesjonalną obsługą operatorską.

Poza podnośnikami i dźwigami w firmie można znaleźć ładowarki teleskopowe, platformy robocze, podesty ruchome, mini żurawie czy mobilne żurawie wieżowe. To jedna z nielicznych firm w Polsce z tak dużą flotą maszyn! W Warszawie nie ma drugiej takiej firmy, która dysponowałaby tak dużym wachlarzem możliwości, które można dobierać do potrzeb zleceniodawcy. 

Dyspozytorzy pracujący w firmie Dźwigi i Podnośniki pomagają dobierać odpowiednie rozwiązania dla danego zlecenia. Nie trzeba się więc obawiać, że nie posiadamy specjalistycznej wiedzy i nie będziemy wiedzieć który pojazd wybrać. Dyspozytorzy po przeprowadzeniu wywiadu na temat zlecenia do wykonania, dobierają maszynę, która w 100% wykona powierzone jej zadanie w sposób sprawny, solidny i bezpieczny.

Korzystając z usług firmy Dźwigi i Podnośniki można mieć pewność, że klient korzysta z profesjonalnego podejścia, doświadczenia, najnowocześniejszych maszyn i współpracy z prawdziwym liderem. Warto dodać, że w firmie regularnie prowadzone są szkolenia dla operatorów pojazdów, dzięki czemu rozwijają swoje kwalifikacje i umiejętności.

Średnio w roku pojawiają się 2-3 nowe maszyny w firmie Dźwigi i Podnośniki. Inwestowanie w najnowocześniejszą flotę pojazdów opłaca się, ponieważ gwarantuje to nieustanne podnoszenie poziomu usług. Nie bez powodu głównym motto firmy jest „Podnosimy prawie wszystko”.

Z dokładną ofertą firmy można zapoznać się na stronie https://www.podnosimy.pl –  Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa

Stawiając na powyższą firmę warto mieć świadomość, że jest to firma szanowana nie tylko ptzez zleceniodawców, ale również przez przez konkurencję. 

More Articles for You

Markiza Australia – nowoczesność w prostym wydaniu

Markizy tarasowe to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie dla tych, którzy pragną cieszyć się komfortem na swoim tarasie, ale także estetyczny …

W którym miesiącu najlepiej rozpocząć budowę domu?

Wybór odpowiedniego miesiąca na rozpoczęcie budowy domu jest bardzo ważną decyzją, która ma wpływ nie tylko na przebieg prac, ale …

Sztukateria: Tradycja i nowoczesność w zdobniczych detalach

Sztukateria dodaje nieograniczonych możliwości wyrażenia indywidualnego stylu i tworzenia atmosfery, która oddaje naszą osobowość. Jest to jedno z narzędzi, dzięki …

Estetyczne i funkcjonalne: Piękno listew sufitowych styropianowych gładkich

W dzisiejszych czasach, gdy projektowanie wnętrz osiągnęło wyższy poziom zaawansowania, detale i akcenty stały się nieodzownym elementem tworzenia przyjemnej atmosfery …

Kolory elewacji domów jednorodzinnych: Odzwierciedlenie stylu i charakteru

Elewacja domu jednorodzinnego jest wizytówką każdego budynku. To pierwsze, co zauważamy patrząc na budynek z zewnątrz. Wybór kolorów elewacji jest …

Listwa przypodłogowa LED jako designerski akcent

Listwa przypodłogowa LED to stylowy i funkcjonalny dodatek do domu. Jest to specjalny typ oświetlenia, który jest montowany na podłodze, …