Dźwigi i Podnośniki – lider w branży usług dźwigowych i podnośnikowych

Poszukiwania wiarygodnej firmy, która jest godna zaufania i podjęcia współpracy, to w każdej branży spore wyzwanie. Nie inaczej jest jeśli chodzi o usługi dźwigowe i podnośnikowe, z których korzysta się na co dzień w każdym mieście. W Warszawie działa kilkanaście firm, które specjalizują się w wynajmowaniu dźwigów i podnośników. Którą wybrać? Która z firm zasługuje na miano lidera w swojej branży? Dziś chcielibyśmy przedstawić firmę z ogromnym doświadczeniem. Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa to firma uznawana za wiodącą nie tylko w stolicy, ale również w okolicach i w całym województwie mazowieckim.

Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa 

Firma powstała w 1989 roku, a jej założycielem jest Krzysztof Kujawa. 20 lat później, posiadając bogate doświadczenie i ogromną branżową wiedzę, pieczę nad firmą objął Dariusz Kujawa, który zarządza firmą do dnia dzisiejszego. Rodzinna firma, stawiająca na tradycję, zaufanie, solidność i nieustanne podnoszenie jakości usług – zagościła na stałe na warszawskim rynku. 

Firma wraz z biegiem lat postanowiła otworzyć się na nowe lokalizacje i rozszerzyć swoją działalność na całe województwo mazowieckie, a od roku 2019 również na Łódź, Radom czy Lublin i okoliczne miejscowości. Nowe lokalizacje to nowe wyzwania, jeśli chodzi o wynajem dźwigów i podnośników, usługi realizowane ładowarkami teleskopowymi czy mobilnymi żurawiami wieżowymi. 

Dźwigi i Podnośniki swoją siłę opierają nie tylko na nowoczesnych i różnorodnych pojazdach i maszynach, ale również, a może przede wszystkim na wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników. Operatorzy dźwigów i podnośników nie obawiają się żadnych wyzwań, ponieważ ich bogate doświadczenie i bardzo dobre umiejętności pozwalają na rozwiązywanie spraw, które pozornie wydają się być naprawdę trudne czy wręcz niemożliwe do wykonania.

Bogata paleta usług 

Dźwigi i Podnośniki to firma, która specjalizuje się przede wszystkim w usługach dźwigowych i usługach podnośnikowych. Wynajem dźwigów i wynajem podnośników realizowane są przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – w zależności od potrzeb zleceniodawców. Wszystkie pojazdy oferowane są wraz z profesjonalną obsługą operatorską.

Poza podnośnikami i dźwigami w firmie można znaleźć ładowarki teleskopowe, platformy robocze, podesty ruchome, mini żurawie czy mobilne żurawie wieżowe. To jedna z nielicznych firm w Polsce z tak dużą flotą maszyn! W Warszawie nie ma drugiej takiej firmy, która dysponowałaby tak dużym wachlarzem możliwości, które można dobierać do potrzeb zleceniodawcy. 

Dyspozytorzy pracujący w firmie Dźwigi i Podnośniki pomagają dobierać odpowiednie rozwiązania dla danego zlecenia. Nie trzeba się więc obawiać, że nie posiadamy specjalistycznej wiedzy i nie będziemy wiedzieć który pojazd wybrać. Dyspozytorzy po przeprowadzeniu wywiadu na temat zlecenia do wykonania, dobierają maszynę, która w 100% wykona powierzone jej zadanie w sposób sprawny, solidny i bezpieczny.

Korzystając z usług firmy Dźwigi i Podnośniki można mieć pewność, że klient korzysta z profesjonalnego podejścia, doświadczenia, najnowocześniejszych maszyn i współpracy z prawdziwym liderem. Warto dodać, że w firmie regularnie prowadzone są szkolenia dla operatorów pojazdów, dzięki czemu rozwijają swoje kwalifikacje i umiejętności.

Średnio w roku pojawiają się 2-3 nowe maszyny w firmie Dźwigi i Podnośniki. Inwestowanie w najnowocześniejszą flotę pojazdów opłaca się, ponieważ gwarantuje to nieustanne podnoszenie poziomu usług. Nie bez powodu głównym motto firmy jest „Podnosimy prawie wszystko”.

Z dokładną ofertą firmy można zapoznać się na stronie https://www.podnosimy.pl –  Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa

Stawiając na powyższą firmę warto mieć świadomość, że jest to firma szanowana nie tylko ptzez zleceniodawców, ale również przez przez konkurencję. 

More Articles for You

Jakie okna do domu wybrać?

Jakie okna do domu wybrać? Aby odpowiedzieć na to pytanie, w pierwszej kolejności warto zapoznać się z rodzajami dostępnych na …

Wszystko, co należy wiedzieć o wymianie okien

Wiele osób zastanawia się, czy okna w ich mieszkaniu powinny zostać już wymienione, czy też można jeszcze trochę poczekać. Istnieje …

W jaki sposób dobrać fotel młodzieżowy do biurka nastolatka?

Dziecko im starsze, tym więcej czasu spędza przy biurku, ucząc się, odrabiając lekcje. Rolą rodzica jest dopasować tak wszystkie elementy …

Jakie meble młodzieżowe są polecane?

Wraz z rozwojem dziecka zmieniają się jego potrzeby, również w kwestii umeblowania pokoju. Na szczęście producenci oferują meble młodzieżowe, które …

Historia Dnia Matki

Każdy naród ma swoje święta. Dotyczą one ważnych wydarzeń historycznych lub obrzędów związanych z religią. Istnieją też święta, które zapisały …

Chodniki na metry – kilka istotnych wzmianek

Obecnie opcja taka jak chodniki na metry, to rzecz jasna standard. Mowa tu konkretnie o tym, że fabryki wytwarzają konkretną …