Firma sprzątająca – wysokie standardy sprzątania

Czystość obiektów biurowych jest bardzo ważna dla użytkowników: pracowników i klientów.  Lubimy pracować w czystych miejscach. Wtedy można skupić uwagę na pracy. Badania naukowe udowodniły, że bałagan rozprasza osobę pracującą, która najpierw chce uporządkować swoją przestrzeń, a dopiero później zabiera się do wykonywania obowiązków pracowniczych. Poświęca kilka minut na sprzątanie i może mieć problemy z powrotem do koncentracji w pracy. Korzystne jest wynajęcie firmy sprzątającej, oferującej usługi sprzątające dla różnego rodzaju firm – od pomieszczeń biurowych po sprzątanie gabinetów lekarskich.

Oferta sprzątania dla spółdzielni mieszkaniowych

Spis treści

Spółdzielnia mieszkaniowa zarządzająca kilkoma budynkami wielorodzinnymi ma specjalne potrzeby w kwestii sprzątania. Oferta profesjonalnej firmy sprzątającej dla spółdzielni obejmuje:

  • sprzątanie budynków, np.: regularne mycie klatek schodowych na parterze i piętrach
  • pielęgnację zieleni osiedlowej;
  • codzienne sprzątanie ciągów komunikacyjnych – zamiatanie części wspólnych, utrzymanie w nienagannej czystości wejścia do budynku.

Do drobnych usług dla spółdzielni mieszkaniowych oferowanych przez firmy sprzątające zalicza się także niewielkie naprawy oraz malowanie okien na klace schodowej.

Firma sprzątająca używa dobrego sprzętu i wysokiej jakości chemii. Podczas wykonywania swoich obowiązków pracownicy dbają o komfort mieszkańców i dostosowują swoją pracę do trybu życia lokatorów.

Sprzątanie obiektów medycznych

Obiekty medyczne mają znacznie wyższe standardy czystości, niż inne przedsiębiorstwa. Obowiązują też zaostrzone zasady postępowania z odpadami medycznymi. Pełny pakiet dla  placówek medycznych obejmuje sprzątanie wszystkich pomieszczeń objętych umową. Usługa wykonywana jest z poszanowaniem pełnego komfortu pacjentów w szpitalach. W palcówkach medycznych używane są urządzenia czyszczące wysokiej klasy oraz środki czyszczące specjalnego przeznaczenia. Sprzątanie wykonywane jest przez osoby specjalnie przeszkolone, cechujące się wysokim poziomem profesjonalizmu i kultury osobistej oraz empatii wobec osób chorych i cierpiących.

Sprzątanie po zakończonej budowie lub po remoncie

Sprzątanie placu budowy po zakończonej budowie lub biur po remoncie to zadanie, które na najwyższym poziomie jakości może wykonać jedynie profesjonalna firma sprzątająca, która wywozi gruz i piasek oraz przywraca estetyczny wygląd pomieszczeń. Po remoncie prowadzone są takie prace porządkowe jak: mycie okien, odkurzanie sufitów, ścian i posadzek, usuwanie zabezpieczeń z ram okiennych i drzwi. Na życzenie klienta profesjonalna firma sprzątająca zamawia również kontener i zajmuje się jego obsługą.

Profesjonalna firma sprzątająca to oferta dla każdego, komu zależy na dokładnym sprzątaniu i zachowaniu norm czystości dla danej grupy obiektów. Zapewnia obsługę przedsiębiorstw, obiektów użyteczności publicznej, spółdzielni mieszkaniowych oraz  placówek medycznych: przychodni, szpitali i gabinetów lekarskich. Wykonuje także odśnieżanie chodników, dachów i parkingów.

More Articles for You

Odświeżanie mebli ogrodowych przy pomocy lakierobejcy – co warto wiedzieć?

Cieplejsze, słoneczne dni to idealny czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknej zieleni i kwiatów. Aby móc …

Żaluzje drewniane czy aluminiowe? Najważniejsze podobieństwa i różnice

Żaluzje, niezależnie od tego, czy mówimy o modelach drewnianych, czy aluminiowych, są w ostatnich czasach bardzo popularne. Ich design, skuteczność …

Czym pomalować meble kuchenne?

Odpowiednia farba do mebli kuchennych pozwoli nadać im drugie życie. Podpowiadamy, jak wybrać najlepsze rozwiązanie i na co zwrócić uwagę …

Fotowoltaika – czym jest i jak działa?

Troska o środowisko naturalne wpływa na podejmowanie decyzji zakupowych przez wielu klientów. Także w przypadku poszukiwania ekologicznych rozwiązań dla domu, …

Warsztat stolarski – co będzie przydatne?

Obróbka drewna wymaga użycia solidnego sprzętu, który znacznie ułatwi przebieg prac. Przy pomocy profesjonalnych narzędzi stolarskich będziemy mogli sprawnie i …